ART / Lithographs / Förglitografier 14609070
nr 1460 9070
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
6 parts, Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerade & numrerade, sheet: 23x27cm-29x31cm, oramade lösa blad,
Förglitografier, 6 st, Signerade & numrerade, bladets mått: 23x27cm-29x31cm, oramade lösa blad
Bengt Landin, Swedish painter, graphic artist, born 1933 in Stockholm.
800
SEK 500
Monday April 11 2022
at 19:54:53
11/4 13:17:04
Bengt Landin
Read more about Bengt Landin